Anime world
Vino si distreaza-te in Anime world alaturi de noi !
Anime world
Vino si distreaza-te in Anime world alaturi de noi !
Anime world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome in anime world !
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Aici Nina sau Ana Maria

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Nina
Admin
Admin
Nina


Mesaje : 10
Data de inscriere : 31/03/2012
Varsta : 29
Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor

Aici Nina sau Ana Maria  Empty
MesajSubiect: Aici Nina sau Ana Maria    Aici Nina sau Ana Maria  Icon_minitimeDum Apr 01, 2012 10:45 am

Buna,numele meu este Silvia sau pentru priteni serena,yuuki sau nebuna.Am 17 ani, si sunt din Bucurescti. Imi place foarte mult anime-urile mai ales Vampire Knight naruto,Kiddy grade,Rosario+Vampire,Shugo Chara,Mermaid Melody pichi pichi pitch.I-mi place s-a citesc ficuri si s-a le scriu.I-mi place s-a ascult foarte mult muzica mai ales Rock si muzica japoneza.Filmul meu preferat este Amurg.I-mi place s-a citesc foarte mult.Cam atat despre mine,daca aveti intrebari spunetile nu mai supar
Sus In jos
Kamy
Membru nou
Membru nou
Kamy


Mesaje : 1
Data de inscriere : 31/03/2012
Varsta : 30

Aici Nina sau Ana Maria  Empty
MesajSubiect: Re: Aici Nina sau Ana Maria    Aici Nina sau Ana Maria  Icon_minitimeDum Apr 01, 2012 11:02 am

Buna Nina ! Ma bucur sa te cunosc ! Bun venit pe forum ! Vroiam sa te intreb care e culoarea ta preferata
Sus In jos
Nina
Admin
Admin
Nina


Mesaje : 10
Data de inscriere : 31/03/2012
Varsta : 29
Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor

Aici Nina sau Ana Maria  Empty
MesajSubiect: Re: Aici Nina sau Ana Maria    Aici Nina sau Ana Maria  Icon_minitimeLun Apr 02, 2012 2:26 am

Multumesc de primire si culoare amea favorita e mov si negru
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aici Nina sau Ana Maria  Empty
MesajSubiect: Re: Aici Nina sau Ana Maria    Aici Nina sau Ana Maria  Icon_minitime

Sus In jos
 
Aici Nina sau Ana Maria
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime world :: Pentru inceput ;;)... :: Fa o introducere ;)-
Mergi direct la: